Altındağ Altus Servisi

ALTINDAĞ ALTUS SERVİSİ        Altındağ Altus Servisi, Altus markasının adını verdiği ve ürettiği ürünlerin tamiri ve bakımlarıyla ilgilenen bir servistir. Bu servis ürünlerin belirli arızalarını tespit edip, gerekli müdahaleleri yaparak, en kısa sürede tamir işlemlerini gerçekleştirmeye çalışmaktadır. Yedek parça teminlerini yerinde ve zamanında yaparak, elinde her türlü yedek parçayı bulundurmaktadır. Bu nedenle müşterilerden gelebilecek arızalı ürünlere, anında tamir hizmeti verilebilmektedir. Tamir ve bakım hizmeti verilen ürünler; buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, klima, termosifon ve televizyon olarak belirleniştir ve bu ürünlerin dışındaki diğer ürünlerin hizmeti verilmemektedir. Altındağ Altus Servisine ulaşmak için ve personellere görüşerek ürününüzün sıkıntısını anlatmak için, 444 82 28 numaralı telefon hattını aramanız gerekecektir ve sonrasında kolayca detaylı bilgileri bu telefon hattından alabilirsiniz.

Hizmet Verilen Bölgeler
Hizmetlerimiz

Kombi & Klima

Kombi ısıtmıyor, sıcak su vermiyor, klima soğuk üflemiyor, koku yapıyor vb. arızalarınız için bizlere ulaşabilirsiniz.

Buzdolabı

Buzdolabı gürültülü çalışıyor, soğutmuyor, karlama yapıyor vb. arızalarınız için bizlere ulaşabilirsiniz.

Bulaşık Makinası

Bulaşık makinası, su almıyor, su boşaltmıyor, temiz yıkamıyor, su ısıtmıyor gibi arızalarınız için bizlere ulaşabilirsiniz.

Çamaşır Makinası

Çamaşır makinası kazan dönmüyor, su boşaltmıyor, su almıyor, deterjan almıyor, gürültü çalışıyor, kapağı açılmıyor vb. şikayetleriniz için bizlere ulaşabilirsiniz.

Müşteri Yorumları

Müşterilerimizin bizler ile ilgili yaptığı yorumlardan bazıları

Kombimdeki arızadan ötürü servis ekiplerini çağırdım, gelen arkadaşlar sorunun neden kaynaklandığını belirtip çözümünü sağlayıp, evraklarını bırakıp gittiler. Profosyonel hizmetleri için kendilerini kutluyorum.

Seniha Bilen

Üretim tesislerimizde kullandığımız klimalarımızın yeterince soğutmadığını farkettik, sorunu çözdürmek için servis arayışına girdik. Bir servis çağırdık cihazlara baktı fakat arızayı teşhis edemedi. Başka bir servis daha çağırdık o da sorunu çözemedi, en son Servis Merkezi ekibine ulaştık. Sağolsun çok ivedi bir şekilde bizlere ulaştılar. Teknik ekipteki usta arızayı kısa bir süre içerisinde çözdü, aynı gün içerisinde gerekli malzeme değişiklikleri ile birlikte işimizi hallettiler. 

Ragıp Değirmenci

Bulaşık makinem su boşaltmıyordu, arızayı bildirmek için çağrı merkezini aradım, gün içerisinde teknik ekipler gelip arızamı çözdüler. Hızlı ve güvenilir hizmetlerinden ötürü kendilerine teşekkür ve tebriklerimi iletiyorum.

Ece Alemdağ

Arızalanan buzdolabım için kendilerini aradım, telefon ile görüştüğüm kişiye aciliyetimi belirtince sağolsun hızlı bir şekilde ekipleri yönlendirdi. Gelen teknisyen arkadaşlar da hızlı bir şekilde sorunumu çözdüler. Eskisinden daha iyi bir şekilde çalışan bir buzdolabım var artık. Kendilerine teşekkürlerimi sunuyorum.

Hasan Cihat

TIKLA ARA