Ankara Ariston Servisi

Ankara Ariston Servisi, Ariston marka ürünleriniz için teknik servis hizmeti vermektedir. Ankara Ariston Servisi Ankara geneline teknik servis hizmeti vermektedir. Arızalı olan çamaşır makinası, bulaşık makinası, buzdolabı, kombi, klima gibi ürünleriniz varsa Ariston Ankara Servisini arayıp arıza kaydınızı oluşturabilirsiniz. Kaydınız alındıktan sonra konumunuza en yakın olan teknik servis ekibine kaydınız iletilmektedir. Servis ekiplerimiz sizlere gelecekleri zamanı önceden belirterek adresinize ulaşacaklardır. Kaliteli, hızlı, güvenilir hizmetlerimizden faydalanmak için sizde hemen 444 82 28 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.       Ariston beyaz eşya markası olmasına karşın, ısıtma sistemleriyle ilgili ürünler üretmektedir. Alanının en iyilerinden biri olması, bir noktaya odaklandığından belli olmaktadır. Servislerini her noktada açan Ariston, herhangi bir arıza durumunda, telefon hatlarıyla müşterilerinden arıza ile ilgili bilgi almaktadır. Bu durum müşteriler için oldukça hoş karşılanmakta ve bu markanın ürünlerine rağbet gösterilmektedir. Baktığı ısıtma ürünleri ise; şofben, kombi, klima, termosifon ve kazandır. Bu ürünlerin her türlü tamiri ve bakımı yapılmakla beraber, en iyi personeller tarafından arıza tespitleri yapılmaktadır. Ankara  bölgesinde bulunan Ariston Servisi, yukarıda saydığımız ürünlerin bakımı ve tamiri ile ilgilenmektedir. Diğer ürünlerle ilgili bir tamir hizmeti bulunmamaktadır. Servisten her daim yardım almanız için telefon hatları bulunmaktadır ve bu hatlardan her türlü yardım isteyebilir, personellerin arıza tespiti için bilgi vermeniz gerekir. 444 82 28 numaralı telefonu arayarak, detaylı bilgileri öğrenebilir ve ürününüzün tamiri için personellere bilgi vermeniz gerekir.

Hizmet Verilen Bölgeler
Hizmetlerimiz

Kombi & Klima

Kombi ısıtmıyor, sıcak su vermiyor, klima soğuk üflemiyor, koku yapıyor vb. arızalarınız için bizlere ulaşabilirsiniz.

Buzdolabı

Buzdolabı gürültülü çalışıyor, soğutmuyor, karlama yapıyor vb. arızalarınız için bizlere ulaşabilirsiniz.

Bulaşık Makinası

Bulaşık makinası, su almıyor, su boşaltmıyor, temiz yıkamıyor, su ısıtmıyor gibi arızalarınız için bizlere ulaşabilirsiniz.

Çamaşır Makinası

Çamaşır makinası kazan dönmüyor, su boşaltmıyor, su almıyor, deterjan almıyor, gürültü çalışıyor, kapağı açılmıyor vb. şikayetleriniz için bizlere ulaşabilirsiniz.

Müşteri Yorumları

Müşterilerimizin bizler ile ilgili yaptığı yorumlardan bazıları

Kombimdeki arızadan ötürü servis ekiplerini çağırdım, gelen arkadaşlar sorunun neden kaynaklandığını belirtip çözümünü sağlayıp, evraklarını bırakıp gittiler. Profosyonel hizmetleri için kendilerini kutluyorum.

Seniha Bilen

Üretim tesislerimizde kullandığımız klimalarımızın yeterince soğutmadığını farkettik, sorunu çözdürmek için servis arayışına girdik. Bir servis çağırdık cihazlara baktı fakat arızayı teşhis edemedi. Başka bir servis daha çağırdık o da sorunu çözemedi, en son Servis Merkezi ekibine ulaştık. Sağolsun çok ivedi bir şekilde bizlere ulaştılar. Teknik ekipteki usta arızayı kısa bir süre içerisinde çözdü, aynı gün içerisinde gerekli malzeme değişiklikleri ile birlikte işimizi hallettiler. 

Ragıp Değirmenci

Bulaşık makinem su boşaltmıyordu, arızayı bildirmek için çağrı merkezini aradım, gün içerisinde teknik ekipler gelip arızamı çözdüler. Hızlı ve güvenilir hizmetlerinden ötürü kendilerine teşekkür ve tebriklerimi iletiyorum.

Ece Alemdağ

Arızalanan buzdolabım için kendilerini aradım, telefon ile görüştüğüm kişiye aciliyetimi belirtince sağolsun hızlı bir şekilde ekipleri yönlendirdi. Gelen teknisyen arkadaşlar da hızlı bir şekilde sorunumu çözdüler. Eskisinden daha iyi bir şekilde çalışan bir buzdolabım var artık. Kendilerine teşekkürlerimi sunuyorum.

Hasan Cihat

TIKLA ARA