Ankara Baymak Servisi

      Ankara  Baymak Servisi; kombi, klima, termosifon, şofben tamir ve bakım servisi olarak hizmet vermektedir. Bu serviste saydığımız ürünlerin tamamının arıza tespiti ve bakımı yapılır. Özellikle kombi gibi ürünlerin belirli aylar aralığında bakımları olur ve bu bakımların mutlaka yapılması gerekir. Bakımı yapılmayan kombiler, ileriki aylarda veya yıllarda mutlaka sorun çıkaracağı akıllardan çıkmamalıdır. Kombi bakım servisliği de yapan Baymak Servisi, diğer ürünlerin ve kombinin her türlü arızasıyla da ilgilenmektedir. Tüm ürünler ısıtma ve soğutmayla ilgili olduğu için dikkat edilmesi gereken birçok özelliği taşımaktadır. Servisten evinize gelen personeller, sizin ne gibi durumlara dikkat etmeniz gerektiğini veya neyi yanlış yapıp, neyi doğru yaptığınızı size bildirecektir. Bu bilgileri yerinde veya telefonda öğrenmek için, servis personelini evinize çağırmak ve baktırmak için 444 82 28 numaralı telefonu aramanız ve gerekli bilgileri söylemeniz yeterli olacaktır.

Hizmet Verilen Bölgeler
Hizmetlerimiz

Kombi & Klima

Kombi ısıtmıyor, sıcak su vermiyor, klima soğuk üflemiyor, koku yapıyor vb. arızalarınız için bizlere ulaşabilirsiniz.

Buzdolabı

Buzdolabı gürültülü çalışıyor, soğutmuyor, karlama yapıyor vb. arızalarınız için bizlere ulaşabilirsiniz.

Bulaşık Makinası

Bulaşık makinası, su almıyor, su boşaltmıyor, temiz yıkamıyor, su ısıtmıyor gibi arızalarınız için bizlere ulaşabilirsiniz.

Çamaşır Makinası

Çamaşır makinası kazan dönmüyor, su boşaltmıyor, su almıyor, deterjan almıyor, gürültü çalışıyor, kapağı açılmıyor vb. şikayetleriniz için bizlere ulaşabilirsiniz.

Müşteri Yorumları

Müşterilerimizin bizler ile ilgili yaptığı yorumlardan bazıları

Kombimdeki arızadan ötürü servis ekiplerini çağırdım, gelen arkadaşlar sorunun neden kaynaklandığını belirtip çözümünü sağlayıp, evraklarını bırakıp gittiler. Profosyonel hizmetleri için kendilerini kutluyorum.

Seniha Bilen

Üretim tesislerimizde kullandığımız klimalarımızın yeterince soğutmadığını farkettik, sorunu çözdürmek için servis arayışına girdik. Bir servis çağırdık cihazlara baktı fakat arızayı teşhis edemedi. Başka bir servis daha çağırdık o da sorunu çözemedi, en son Servis Merkezi ekibine ulaştık. Sağolsun çok ivedi bir şekilde bizlere ulaştılar. Teknik ekipteki usta arızayı kısa bir süre içerisinde çözdü, aynı gün içerisinde gerekli malzeme değişiklikleri ile birlikte işimizi hallettiler. 

Ragıp Değirmenci

Bulaşık makinem su boşaltmıyordu, arızayı bildirmek için çağrı merkezini aradım, gün içerisinde teknik ekipler gelip arızamı çözdüler. Hızlı ve güvenilir hizmetlerinden ötürü kendilerine teşekkür ve tebriklerimi iletiyorum.

Ece Alemdağ

Arızalanan buzdolabım için kendilerini aradım, telefon ile görüştüğüm kişiye aciliyetimi belirtince sağolsun hızlı bir şekilde ekipleri yönlendirdi. Gelen teknisyen arkadaşlar da hızlı bir şekilde sorunumu çözdüler. Eskisinden daha iyi bir şekilde çalışan bir buzdolabım var artık. Kendilerine teşekkürlerimi sunuyorum.

Hasan Cihat

TIKLA ARA