Ankara Bosch Servisi

      Ankara bölgesinde de yer alan Bosch Servisi, müşterilerine hizmet vermekte ve her türlü tamiri yerinde veya atölyelerde yapmaktadır. İçerisinde birçok ürün grubunu barındıran Bosch, her türlü hizmeti vermekte ve en kaliteleri hizmetleri elinden geldiğince müşterilerine sunmaktadırlar. Beyaz eşya konusunda bir çığır açan Bosch, her türlü bakımı da yapmaktadır ve müşterilerini mağdur etmemektedir. Yıllardır süregelen bir marka olmasının yanında, milyonlarca kullanıcıya sahip olması da tercih edilmesinde önemli rol oynamaktadır. Ankara bölgesinde bir servisi bulunmasıyla kullanıcılarına hizmeti en yakından yerine getirmektedir. Markanın çok sevilen ve tutulan, aynı zamanda tamirinin de yapıldığı ürünleri; buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, fırın, klima, termosifon ve şofben olarak göze çarpmaktadır. Bu ürünler hakkında bilgi almak ve tamiri konusunda servisle görüşmek için, 444 82 28 numaralı telefonu aramanız yeterli olacaktır. Ankara Bosch servisi Ankara geneli teknik servis hizmeti vermektedir. Altındağ, Çankaya, Etimesgut, Gölbaşı, Keçiören, Mamak, Pursaklar, Sincan, Yenimahalle ilçelerine hizmet vermektedir.

Hizmet Verilen Bölgeler
Hizmetlerimiz

Kombi & Klima

Kombi ısıtmıyor, sıcak su vermiyor, klima soğuk üflemiyor, koku yapıyor vb. arızalarınız için bizlere ulaşabilirsiniz.

Buzdolabı

Buzdolabı gürültülü çalışıyor, soğutmuyor, karlama yapıyor vb. arızalarınız için bizlere ulaşabilirsiniz.

Bulaşık Makinası

Bulaşık makinası, su almıyor, su boşaltmıyor, temiz yıkamıyor, su ısıtmıyor gibi arızalarınız için bizlere ulaşabilirsiniz.

Çamaşır Makinası

Çamaşır makinası kazan dönmüyor, su boşaltmıyor, su almıyor, deterjan almıyor, gürültü çalışıyor, kapağı açılmıyor vb. şikayetleriniz için bizlere ulaşabilirsiniz.

Müşteri Yorumları

Müşterilerimizin bizler ile ilgili yaptığı yorumlardan bazıları

Kombimdeki arızadan ötürü servis ekiplerini çağırdım, gelen arkadaşlar sorunun neden kaynaklandığını belirtip çözümünü sağlayıp, evraklarını bırakıp gittiler. Profosyonel hizmetleri için kendilerini kutluyorum.

Seniha Bilen

Üretim tesislerimizde kullandığımız klimalarımızın yeterince soğutmadığını farkettik, sorunu çözdürmek için servis arayışına girdik. Bir servis çağırdık cihazlara baktı fakat arızayı teşhis edemedi. Başka bir servis daha çağırdık o da sorunu çözemedi, en son Servis Merkezi ekibine ulaştık. Sağolsun çok ivedi bir şekilde bizlere ulaştılar. Teknik ekipteki usta arızayı kısa bir süre içerisinde çözdü, aynı gün içerisinde gerekli malzeme değişiklikleri ile birlikte işimizi hallettiler. 

Ragıp Değirmenci

Bulaşık makinem su boşaltmıyordu, arızayı bildirmek için çağrı merkezini aradım, gün içerisinde teknik ekipler gelip arızamı çözdüler. Hızlı ve güvenilir hizmetlerinden ötürü kendilerine teşekkür ve tebriklerimi iletiyorum.

Ece Alemdağ

Arızalanan buzdolabım için kendilerini aradım, telefon ile görüştüğüm kişiye aciliyetimi belirtince sağolsun hızlı bir şekilde ekipleri yönlendirdi. Gelen teknisyen arkadaşlar da hızlı bir şekilde sorunumu çözdüler. Eskisinden daha iyi bir şekilde çalışan bir buzdolabım var artık. Kendilerine teşekkürlerimi sunuyorum.

Hasan Cihat

TIKLA ARA