Ankara İndesit Servisi

Ankara bölgesinde birçok servis bulunmaktadır ve bu servislerden biriside İndesit Servisidir. İndesit markası, bir beyaz eşya üreticisidir ve tam bir profesyonellikle ürünlerini donatmaktadır, bu yolla da profesyonellik ürünlerine de yansımaktadır. Ürünlerinin tamiri ve bakımı için her türlü hizmeti veren bu servis, müşterilerinin memnun olması için her yolu denemektedirler. Servislerinde ürünlerine büyük bir profesyonellikle bakan personeller, arıza tespitlerini yerinde yaparak, müşterilerinin gönüllerini rahatlatmaktadırlar. Servislerinde tamiri ve bakımı yapılan ürünler ise; buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, fırın ve klima şeklinde göze çarpmaktadır. Bu ürünlerinin tamamının her türlü bakımı yapılmakla beraber, yerinde veya atölyelerde tamirler gerçekleştirilmektedir. Bu ürünlerden elinizde varsa ve belirli bir arızası olduğunu düşünüyorsanız, 444 82 28 numaralı telefonu arayarak müşteri hizmetlerinden detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Hizmet Verilen Bölgeler
Hizmetlerimiz

Kombi & Klima

Kombi ısıtmıyor, sıcak su vermiyor, klima soğuk üflemiyor, koku yapıyor vb. arızalarınız için bizlere ulaşabilirsiniz.

Buzdolabı

Buzdolabı gürültülü çalışıyor, soğutmuyor, karlama yapıyor vb. arızalarınız için bizlere ulaşabilirsiniz.

Bulaşık Makinası

Bulaşık makinası, su almıyor, su boşaltmıyor, temiz yıkamıyor, su ısıtmıyor gibi arızalarınız için bizlere ulaşabilirsiniz.

Çamaşır Makinası

Çamaşır makinası kazan dönmüyor, su boşaltmıyor, su almıyor, deterjan almıyor, gürültü çalışıyor, kapağı açılmıyor vb. şikayetleriniz için bizlere ulaşabilirsiniz.

Müşteri Yorumları

Müşterilerimizin bizler ile ilgili yaptığı yorumlardan bazıları

Kombimdeki arızadan ötürü servis ekiplerini çağırdım, gelen arkadaşlar sorunun neden kaynaklandığını belirtip çözümünü sağlayıp, evraklarını bırakıp gittiler. Profosyonel hizmetleri için kendilerini kutluyorum.

Seniha Bilen

Üretim tesislerimizde kullandığımız klimalarımızın yeterince soğutmadığını farkettik, sorunu çözdürmek için servis arayışına girdik. Bir servis çağırdık cihazlara baktı fakat arızayı teşhis edemedi. Başka bir servis daha çağırdık o da sorunu çözemedi, en son Servis Merkezi ekibine ulaştık. Sağolsun çok ivedi bir şekilde bizlere ulaştılar. Teknik ekipteki usta arızayı kısa bir süre içerisinde çözdü, aynı gün içerisinde gerekli malzeme değişiklikleri ile birlikte işimizi hallettiler. 

Ragıp Değirmenci

Bulaşık makinem su boşaltmıyordu, arızayı bildirmek için çağrı merkezini aradım, gün içerisinde teknik ekipler gelip arızamı çözdüler. Hızlı ve güvenilir hizmetlerinden ötürü kendilerine teşekkür ve tebriklerimi iletiyorum.

Ece Alemdağ

Arızalanan buzdolabım için kendilerini aradım, telefon ile görüştüğüm kişiye aciliyetimi belirtince sağolsun hızlı bir şekilde ekipleri yönlendirdi. Gelen teknisyen arkadaşlar da hızlı bir şekilde sorunumu çözdüler. Eskisinden daha iyi bir şekilde çalışan bir buzdolabım var artık. Kendilerine teşekkürlerimi sunuyorum.

Hasan Cihat

TIKLA ARA