Ankara Samsung Servisi

Ankara Samsung Servisi, ürünlerin bakımında ve tamirinde çalışan bir servistir ve her türlü incelemeyi yerinde yapmaktadırlar. Samsung, teknolojik bakımdan ileri düzeye gelmiş ve elektroniklere verdiği özelliklerle öne çıkan bir markadır. Dünya üzerinde birçok mağazası olmasına karşın, birçok da servisi bulunmaktadır. Servislerinden biriside Etimesgut bölgesinde yer alıp, her türlü arıza tespitini yerine getirmektedir. Mağazalarında birçok ürün bulunan Samsung, Ankara  servisinde ise belli başlı ürünlerin tamirini yapmaktadır. Makinelerine verdiği dijital programlar sayesinde tutulan bir markadır. Etimesgut Samsung Servisinde tamiri ve bakımı yapılan ürünler; televizyon, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı ve klima olarak göze çarpmaktadır. Bu önemli ürünler genelde her evde bulunan ürünlerdir ve belirli zaman aralıklarında bakıma ihtiyaçları vardır. Ankara Samsung servisinin numarası olan, 444 82 28 numaralı telefonu arayarak, her türlü arızayı söyleyebilir ve servisi evinize çağırıp arıza tespitini yaptırabilirsiniz.

Hizmet Verilen Bölgeler
Hizmetlerimiz

Kombi & Klima

Kombi ısıtmıyor, sıcak su vermiyor, klima soğuk üflemiyor, koku yapıyor vb. arızalarınız için bizlere ulaşabilirsiniz.

Buzdolabı

Buzdolabı gürültülü çalışıyor, soğutmuyor, karlama yapıyor vb. arızalarınız için bizlere ulaşabilirsiniz.

Bulaşık Makinası

Bulaşık makinası, su almıyor, su boşaltmıyor, temiz yıkamıyor, su ısıtmıyor gibi arızalarınız için bizlere ulaşabilirsiniz.

Çamaşır Makinası

Çamaşır makinası kazan dönmüyor, su boşaltmıyor, su almıyor, deterjan almıyor, gürültü çalışıyor, kapağı açılmıyor vb. şikayetleriniz için bizlere ulaşabilirsiniz.

Müşteri Yorumları

Müşterilerimizin bizler ile ilgili yaptığı yorumlardan bazıları

Kombimdeki arızadan ötürü servis ekiplerini çağırdım, gelen arkadaşlar sorunun neden kaynaklandığını belirtip çözümünü sağlayıp, evraklarını bırakıp gittiler. Profosyonel hizmetleri için kendilerini kutluyorum.

Seniha Bilen

Üretim tesislerimizde kullandığımız klimalarımızın yeterince soğutmadığını farkettik, sorunu çözdürmek için servis arayışına girdik. Bir servis çağırdık cihazlara baktı fakat arızayı teşhis edemedi. Başka bir servis daha çağırdık o da sorunu çözemedi, en son Servis Merkezi ekibine ulaştık. Sağolsun çok ivedi bir şekilde bizlere ulaştılar. Teknik ekipteki usta arızayı kısa bir süre içerisinde çözdü, aynı gün içerisinde gerekli malzeme değişiklikleri ile birlikte işimizi hallettiler. 

Ragıp Değirmenci

Bulaşık makinem su boşaltmıyordu, arızayı bildirmek için çağrı merkezini aradım, gün içerisinde teknik ekipler gelip arızamı çözdüler. Hızlı ve güvenilir hizmetlerinden ötürü kendilerine teşekkür ve tebriklerimi iletiyorum.

Ece Alemdağ

Arızalanan buzdolabım için kendilerini aradım, telefon ile görüştüğüm kişiye aciliyetimi belirtince sağolsun hızlı bir şekilde ekipleri yönlendirdi. Gelen teknisyen arkadaşlar da hızlı bir şekilde sorunumu çözdüler. Eskisinden daha iyi bir şekilde çalışan bir buzdolabım var artık. Kendilerine teşekkürlerimi sunuyorum.

Hasan Cihat

TIKLA ARA