Ankara Siemens Servisi

Ev ürünleri bakımından kullanıcılar için seçim hakkı tanıyan pek çok marka bulunmaktadır ancak, bunlar arasından en önemlileri olarak Siemens ayrılmaktadır. Ürünlerinin şık tasarımı ve kolay kullanımının yanında, servis konusunda da her türlü yardımı yapan Siemens, kullanıcıların memnun olmasını esas konu haline getirmiştir. Birçok ürünü bulunan ve bu ürünleri her yıla milyonlarca kullanıcıya satan, binlerce ürünün tamirini ve bakımını yapan Siemens, Ankara ilinde de bir servise sahiptir ve kullanıcılarına hizmet vermektedir. Birçok ürüne sahip olmasının yanında, ürünlerdeki tasarımlarla öne çıkmaktadır. Siemens’in sahip olduğu ve bünyesinde barındırıp tamirini yaptığı ürünler bulunmaktadır ve onlar şu şekilde sıralanır: Çamaşır makinesi, kurutma makinesi, buzdolabı, bulaşık makinesi, fırın, şofben, termosifon ve klima.  Bu ürünlerin her türlü bakımını ve tamirini yapan servise, 444 82 28 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Hizmet Verilen Bölgeler
Hizmetlerimiz

Kombi & Klima

Kombi ısıtmıyor, sıcak su vermiyor, klima soğuk üflemiyor, koku yapıyor vb. arızalarınız için bizlere ulaşabilirsiniz.

Buzdolabı

Buzdolabı gürültülü çalışıyor, soğutmuyor, karlama yapıyor vb. arızalarınız için bizlere ulaşabilirsiniz.

Bulaşık Makinası

Bulaşık makinası, su almıyor, su boşaltmıyor, temiz yıkamıyor, su ısıtmıyor gibi arızalarınız için bizlere ulaşabilirsiniz.

Çamaşır Makinası

Çamaşır makinası kazan dönmüyor, su boşaltmıyor, su almıyor, deterjan almıyor, gürültü çalışıyor, kapağı açılmıyor vb. şikayetleriniz için bizlere ulaşabilirsiniz.

Müşteri Yorumları

Müşterilerimizin bizler ile ilgili yaptığı yorumlardan bazıları

Kombimdeki arızadan ötürü servis ekiplerini çağırdım, gelen arkadaşlar sorunun neden kaynaklandığını belirtip çözümünü sağlayıp, evraklarını bırakıp gittiler. Profosyonel hizmetleri için kendilerini kutluyorum.

Seniha Bilen

Üretim tesislerimizde kullandığımız klimalarımızın yeterince soğutmadığını farkettik, sorunu çözdürmek için servis arayışına girdik. Bir servis çağırdık cihazlara baktı fakat arızayı teşhis edemedi. Başka bir servis daha çağırdık o da sorunu çözemedi, en son Servis Merkezi ekibine ulaştık. Sağolsun çok ivedi bir şekilde bizlere ulaştılar. Teknik ekipteki usta arızayı kısa bir süre içerisinde çözdü, aynı gün içerisinde gerekli malzeme değişiklikleri ile birlikte işimizi hallettiler. 

Ragıp Değirmenci

Bulaşık makinem su boşaltmıyordu, arızayı bildirmek için çağrı merkezini aradım, gün içerisinde teknik ekipler gelip arızamı çözdüler. Hızlı ve güvenilir hizmetlerinden ötürü kendilerine teşekkür ve tebriklerimi iletiyorum.

Ece Alemdağ

Arızalanan buzdolabım için kendilerini aradım, telefon ile görüştüğüm kişiye aciliyetimi belirtince sağolsun hızlı bir şekilde ekipleri yönlendirdi. Gelen teknisyen arkadaşlar da hızlı bir şekilde sorunumu çözdüler. Eskisinden daha iyi bir şekilde çalışan bir buzdolabım var artık. Kendilerine teşekkürlerimi sunuyorum.

Hasan Cihat

TIKLA ARA