Çankaya İndesit Servisi

ÇANKAYA İNDESİT SERVİSİ       Çankaya İndesit Servisi, birçok beyaz eşya ürününün yedek parça teminleriyle ve getirilen İndesit marka ürünlerin tamir ve bakımlarıyla ilgilenmektedirler. Bu servisin yaptığı ürünlerle ilgili herhangi bir sorun yaşamanız durumunda, gerekli telefon hatlarını aramanız ve şikâyetinizi bildirmeniz yeterli olacaktır. Bu durumlara hiçbir şekilde izin vermeyen bu servis, bütün ürünlere büyük bir profesyonellikle bakmakta ve müşteri memnuniyetini esas almaktadırlar. Bu nedenle çok memnun olan müşteriler, İndesit marka ürünlere ilgi göstermekte ve bu servise başvurarak gerekli tamirleri bu yolla yaptırmaktadır. İndesit marka ürünlerin tamamının bakımı ve tamirini yapmayıp, belirli ürünlerin hizmetine yönelmişlerdir. Bu ürünler; buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, fırın ve klima olarak bilinmekte ve her evin demirbaş ürünleri olarak dikkat çekmektedir. İndesit markaya sahip bu ürünlerle ilgili herhangi bir sorunla karşılaşırsanız, yapmanız gereken tek şey, 444 82 28 numaralı telefonu aramak olmalıdır.

Hizmet Verilen Bölgeler
Hizmetlerimiz

Kombi & Klima

Kombi ısıtmıyor, sıcak su vermiyor, klima soğuk üflemiyor, koku yapıyor vb. arızalarınız için bizlere ulaşabilirsiniz.

Buzdolabı

Buzdolabı gürültülü çalışıyor, soğutmuyor, karlama yapıyor vb. arızalarınız için bizlere ulaşabilirsiniz.

Bulaşık Makinası

Bulaşık makinası, su almıyor, su boşaltmıyor, temiz yıkamıyor, su ısıtmıyor gibi arızalarınız için bizlere ulaşabilirsiniz.

Çamaşır Makinası

Çamaşır makinası kazan dönmüyor, su boşaltmıyor, su almıyor, deterjan almıyor, gürültü çalışıyor, kapağı açılmıyor vb. şikayetleriniz için bizlere ulaşabilirsiniz.

Müşteri Yorumları

Müşterilerimizin bizler ile ilgili yaptığı yorumlardan bazıları

Kombimdeki arızadan ötürü servis ekiplerini çağırdım, gelen arkadaşlar sorunun neden kaynaklandığını belirtip çözümünü sağlayıp, evraklarını bırakıp gittiler. Profosyonel hizmetleri için kendilerini kutluyorum.

Seniha Bilen

Üretim tesislerimizde kullandığımız klimalarımızın yeterince soğutmadığını farkettik, sorunu çözdürmek için servis arayışına girdik. Bir servis çağırdık cihazlara baktı fakat arızayı teşhis edemedi. Başka bir servis daha çağırdık o da sorunu çözemedi, en son Servis Merkezi ekibine ulaştık. Sağolsun çok ivedi bir şekilde bizlere ulaştılar. Teknik ekipteki usta arızayı kısa bir süre içerisinde çözdü, aynı gün içerisinde gerekli malzeme değişiklikleri ile birlikte işimizi hallettiler. 

Ragıp Değirmenci

Bulaşık makinem su boşaltmıyordu, arızayı bildirmek için çağrı merkezini aradım, gün içerisinde teknik ekipler gelip arızamı çözdüler. Hızlı ve güvenilir hizmetlerinden ötürü kendilerine teşekkür ve tebriklerimi iletiyorum.

Ece Alemdağ

Arızalanan buzdolabım için kendilerini aradım, telefon ile görüştüğüm kişiye aciliyetimi belirtince sağolsun hızlı bir şekilde ekipleri yönlendirdi. Gelen teknisyen arkadaşlar da hızlı bir şekilde sorunumu çözdüler. Eskisinden daha iyi bir şekilde çalışan bir buzdolabım var artık. Kendilerine teşekkürlerimi sunuyorum.

Hasan Cihat

TIKLA ARA