Pursaklar Bosch Servisi

 Pursaklar Bosch Servisi, Bosch markasına sahip ürünlerin yedek parça, bakım ve onarım işlerine bakan, belirli bakım periyotları belirleyen, kısa bir zamanda hızlı iş yapan, Bosch servisine bağlı bir beyaz eşya servisidir. Servisin en önemli özelliği, Pursaklar gibi bir bölgede bulunması ve birçok müşteriye hizmet etmesidir. Bosch bildiğiniz gibi beyaz eşya alanında çığır açmış bir firmadır ancak, Pursaklar servisinde ürettiği ürünlerin tamamının hizmetini vermemektedirler. Hizmetini verdiği ürünler; çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, fırın, klima, termosifon, şofben ve buzdolabı olarak sıralanmakta, bu ürünlerin birçok yerde zor bulunan yedek parçalarına sahip olmaktadırlar. Müşteri memnuniyeti esasına göre hareket ettikleri için, müşteri hizmetleri numaralarına da büyük bir profesyonellikle bakmaktalar ve ilgilenmektedirler. Müşteri hizmetlerinden detaylı bilgi almak için, 444 82 28 numaralı telefondan yardım alabilirsiniz ve aklınıza takılan soruların cevaplarını öğrenebilirsiniz.

Hizmet Verilen Bölgeler
Hizmetlerimiz

Kombi & Klima

Kombi ısıtmıyor, sıcak su vermiyor, klima soğuk üflemiyor, koku yapıyor vb. arızalarınız için bizlere ulaşabilirsiniz.

Buzdolabı

Buzdolabı gürültülü çalışıyor, soğutmuyor, karlama yapıyor vb. arızalarınız için bizlere ulaşabilirsiniz.

Bulaşık Makinası

Bulaşık makinası, su almıyor, su boşaltmıyor, temiz yıkamıyor, su ısıtmıyor gibi arızalarınız için bizlere ulaşabilirsiniz.

Çamaşır Makinası

Çamaşır makinası kazan dönmüyor, su boşaltmıyor, su almıyor, deterjan almıyor, gürültü çalışıyor, kapağı açılmıyor vb. şikayetleriniz için bizlere ulaşabilirsiniz.

Müşteri Yorumları

Müşterilerimizin bizler ile ilgili yaptığı yorumlardan bazıları

Kombimdeki arızadan ötürü servis ekiplerini çağırdım, gelen arkadaşlar sorunun neden kaynaklandığını belirtip çözümünü sağlayıp, evraklarını bırakıp gittiler. Profosyonel hizmetleri için kendilerini kutluyorum.

Seniha Bilen

Üretim tesislerimizde kullandığımız klimalarımızın yeterince soğutmadığını farkettik, sorunu çözdürmek için servis arayışına girdik. Bir servis çağırdık cihazlara baktı fakat arızayı teşhis edemedi. Başka bir servis daha çağırdık o da sorunu çözemedi, en son Servis Merkezi ekibine ulaştık. Sağolsun çok ivedi bir şekilde bizlere ulaştılar. Teknik ekipteki usta arızayı kısa bir süre içerisinde çözdü, aynı gün içerisinde gerekli malzeme değişiklikleri ile birlikte işimizi hallettiler. 

Ragıp Değirmenci

Bulaşık makinem su boşaltmıyordu, arızayı bildirmek için çağrı merkezini aradım, gün içerisinde teknik ekipler gelip arızamı çözdüler. Hızlı ve güvenilir hizmetlerinden ötürü kendilerine teşekkür ve tebriklerimi iletiyorum.

Ece Alemdağ

Arızalanan buzdolabım için kendilerini aradım, telefon ile görüştüğüm kişiye aciliyetimi belirtince sağolsun hızlı bir şekilde ekipleri yönlendirdi. Gelen teknisyen arkadaşlar da hızlı bir şekilde sorunumu çözdüler. Eskisinden daha iyi bir şekilde çalışan bir buzdolabım var artık. Kendilerine teşekkürlerimi sunuyorum.

Hasan Cihat

TIKLA ARA