Yenimahalle ECA Servisi

Hayatımızı kolaylaştıran ve gündelik yaşamımızın vazgeçilmez unsurlarından olan ısıtma ürünleri zamanla arıza yapabilmektedir. Düzenli olarak bakım yapılması durumunda ise bu ürünlerin arıza yapma sıklığı azalır. Firmamız Ankara’nın Yenimahalle ilçesinde bulunmaktadır. ECA ürünlerinin teknik servisi görevini yapmaktayız. Isıtma ve soğutma grubu ürünleri için servisimiz hizmet vermektedir. Ürünlerin ilk olarak arızası varsa bunu öğrenme ve daha sonrasında ise onarıma geçme aşaması olmaktadır. Sizin ile iletişime geçilerek onarımın yapılıp yapılmayacağına karar verilir. Ürünleri en kısa süre içerisinde size teslim ederiz, uzun süre bekleme gibi bir derdiniz olmaz bu açıdan. Servisimize tabi olan ECA ürünleri ise şu şekildedir; kombi, klima, şofben, brülor vetermosifondur. Müşteri hizmetlerimizle temasa geçip, randevu alabilirsiniz. Müşteri hizmetlerimize ulaşmak için ise 444 82 28 numaralı hattı arayabilirsiniz.

Hizmet Verilen Bölgeler
Hizmetlerimiz

Kombi & Klima

Kombi ısıtmıyor, sıcak su vermiyor, klima soğuk üflemiyor, koku yapıyor vb. arızalarınız için bizlere ulaşabilirsiniz.

Buzdolabı

Buzdolabı gürültülü çalışıyor, soğutmuyor, karlama yapıyor vb. arızalarınız için bizlere ulaşabilirsiniz.

Bulaşık Makinası

Bulaşık makinası, su almıyor, su boşaltmıyor, temiz yıkamıyor, su ısıtmıyor gibi arızalarınız için bizlere ulaşabilirsiniz.

Çamaşır Makinası

Çamaşır makinası kazan dönmüyor, su boşaltmıyor, su almıyor, deterjan almıyor, gürültü çalışıyor, kapağı açılmıyor vb. şikayetleriniz için bizlere ulaşabilirsiniz.

Müşteri Yorumları

Müşterilerimizin bizler ile ilgili yaptığı yorumlardan bazıları

Kombimdeki arızadan ötürü servis ekiplerini çağırdım, gelen arkadaşlar sorunun neden kaynaklandığını belirtip çözümünü sağlayıp, evraklarını bırakıp gittiler. Profosyonel hizmetleri için kendilerini kutluyorum.

Seniha Bilen

Üretim tesislerimizde kullandığımız klimalarımızın yeterince soğutmadığını farkettik, sorunu çözdürmek için servis arayışına girdik. Bir servis çağırdık cihazlara baktı fakat arızayı teşhis edemedi. Başka bir servis daha çağırdık o da sorunu çözemedi, en son Servis Merkezi ekibine ulaştık. Sağolsun çok ivedi bir şekilde bizlere ulaştılar. Teknik ekipteki usta arızayı kısa bir süre içerisinde çözdü, aynı gün içerisinde gerekli malzeme değişiklikleri ile birlikte işimizi hallettiler. 

Ragıp Değirmenci

Bulaşık makinem su boşaltmıyordu, arızayı bildirmek için çağrı merkezini aradım, gün içerisinde teknik ekipler gelip arızamı çözdüler. Hızlı ve güvenilir hizmetlerinden ötürü kendilerine teşekkür ve tebriklerimi iletiyorum.

Ece Alemdağ

Arızalanan buzdolabım için kendilerini aradım, telefon ile görüştüğüm kişiye aciliyetimi belirtince sağolsun hızlı bir şekilde ekipleri yönlendirdi. Gelen teknisyen arkadaşlar da hızlı bir şekilde sorunumu çözdüler. Eskisinden daha iyi bir şekilde çalışan bir buzdolabım var artık. Kendilerine teşekkürlerimi sunuyorum.

Hasan Cihat

TIKLA ARA